O firmie

Firma AL-AN istnieje na rynku już od 25 lat! Od początku swojej działalności specjalizuje się w produkcji żaluzji aluminiowych oraz rolet materiałowych.

W ofercie posiadamy ogromny wybór żaluzji i rolet (także z napędem elektrycznym) w różnych kolorach i wzorach, profesjonalne wykonanie i gwarancja na wszystkie produkty – to cechy, które wyróżniają firmę AL-AN.

Zapewniamy nie tylko montaż rolet, ale również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, posiadamy także dodatkowe części do wszystkich modeli rolet i żaluzji.

Naszymi odbiorcami są zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa – nasze rolety trafiają do domów, zdobią sypialnie, tworzą przyjemną atmosferę w kuchni czy łazience, ale także ułatwiają pracę w biurach czy salach konferencyjnych.

Każdego dnia dostarczamy żaluzje i rolety pod wymiar, dopasowując się do potrzeb naszych Klientów i spełniając nawet najdziwniejsze życzenia. W naszym salonie spotkają Państwo wykwalifikowanych doradców, którzy pomogą wybrać rolety dopasowane do Państwa.

Nasz obszar działania to teren całego województwa dolnośląskiego.