Żaluzje

Szukasz rozwiązania, które uchroniłoby mieszkanie przed zbyt dużym nasłonecznieniem? Chcesz chronić swoją prywatność przed wścibskimi oczyma sąsiadów? Nie możesz skorzystać z zasłon, ponieważ twoje dziecko ma alergię na kurz, lub zajmują one zbyt dużo miejsca? Jeśli tak, to na pewno zainteresujesz się ofertą jaką są żaluzje wewnętrzne.

Żaluzje, które oferuje firma AL.-AN wykonane są z wysokiej klasy materiałów, które zapewniają ich trwałość, oraz umożliwiają utrzymanie w czystości. Są odporne na promienie słoneczne i nie tracą koloru, dlatego długo można cieszyć się z możliwości jakie dają i z ich estetycznego wyglądu. Odpowiednio dobrane nadadzą pomieszczeniu przytulności, klasy, lub wprowadzą wesoły nastrój, w zależności od potrzeb i oczekiwań.

Żaluzje aluminiowe

Pomimo wielu lat istnienia na rynku, żaluzje są nadal funkcjonalnym systemem osłonowym, pozwalającym dowolnie regulować światłem, które wpada do pomieszczenia. Rozwój żaluzji uczynił ją bardziej atrakcyjną, poprzez wprowadzenie różnych jej form. Żaluzje aluminiowe to najbardziej uniwersalne spośród całej rodziny żaluzji, ponieważ posiadają szeroką gamę lameli 16, 25 i 50 mm oraz bardzo atrakcyjne lamele perforowane i PCV

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane to niezwykle elegancka, ekskluzywna osłona okienna. Znakomicie komponują się ze stylistyką wnętrz, w których dominuje drewno, aluminium i szkło. Niepowtarzalny wygląd i walory estetyczne, a przy tym bogata gama kolorystyczna żaluzji drewnianych zapewnia możliwość swobodnego dopasowania do koloru mebli, podłóg oraz różnych elementów wystroju wnętrza.

Żaluzje pionowe

Popularnym rozwiązaniem, co raz częściej nie tylko biurach i urzędach czy szpitalach są żaluzje pionowe tzw. verticale. Swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim temu, że pozwalają na precyzyjne dopasowanie poziomu naświetlenie słonecznego w pomieszczeniu, co zdecydowanie poprawia komfort pracy czy codziennego funkcjonowania. To również znakomity sposób na nietuzinkową dekoracje okna.